Jak leczyć perforację nosa?

Mam prosbe o wskazowki kto w Polsce podejmuje sie zamykania perforacji przegrody nosa - perforacja po Otrivinie. Jesli nie w Polsce - to gdzie mozna wykonac operację? Problem od 5 lat, powieksza sie i ciagle krwawi.

Nigdy nie widziałem perforacji po Otrivinie. Widziałem i operowałem takie perforacje po urazach nosa, po źle wykonanych operacjach przegrody nosa i po wielu innych chorobach. to trzeba zdiagnozować u dobrego chirurga głowy i szyi w Gdańsku i pomyśleć co dalej.