Jak leczyć problemy ze wzwodem u młodego mężczyzny?

Witam, jestem dziewicą i do tej pory stosowałam z partnerem petting, jakiś czas temu partner założył prezerwatywę i chciał uprawiać seks,dopiero wtedy powiedziałam mu o tym,że jeszcze nie współżyłam,zdjął prezerwatywę i tylko się pieściliśmy. Około 2 tygodnie po tym sama podczas pieszczot zaproponowałam, żeby założył prezerwatywę, jednak po próbie włożenia członka do pochwy jego penis wypadał ze mnie i opadł, nie mógł do przywrócić do wzwodu pomimo prób. Zaczęłam teraz używać plastra jako metody antykoncepcji, czy to może pomóc w problemie i czy bez prezerwatywy tym razem seks może dojść do skutku ? Dodam, że jak zdjął prezerwatywę i kilkanaście minut pozniej doszedł przy seksie oralnym, to przez spermę na brzuchu miałam czerwone krosty które nie pojawiały się wcześniej, stąd moje podejrzenie że mogę być uczulona na prezerwatywę, dodatkowo moja pochwa stawała się sucha kiedy próbował wejść z prezerwatywą, nie wiem czy nieudany pierwszy raz jest z jego winy czy mojej

Niektóre osoby są uczulone na lateks, jednak jest to dość rzadkie i nie podejrzewam, aby było przyczyną nieudanego pierwszego stosunku w Pani przypadku.Utrata dziewictwa bywa stresująca zarówno dla kobiety jak i jej partnera. Najprawdopodobniej więc to stres i lęk przed niesprawdzeniem się w przełomowej dla Was sytuacji był przyczyną przejściowych problemów z erekcją i nieudanej penetracji. Proszę też nie obwiniać nikogo, ponieważ wbrew pozorom satysfakcjonujący dla obu partnerów pierwszy raz w naturze nie występuje tak często jak na filmach. Ważne, abyście w chwilach intymności czuli się ze sobą bezpiecznie i komfortowo na tyle, aby nie przejmować się np. tym, że druga strona może oceniać, czy być oceniana. Warto też zdawać sobie sprawę, że pierwszy raz najczęściej wiąże się dla kobiety z pewną bolesnością i krwawieniem, ale dopamina wywołująca poczucie euforii i oksytocyna wydzielające się podczas uprawiania seksu znacznie łagodzą te niedogodności, dlatego odpowiedni poziom podniecenia też nie jest bez znaczenia. Proszę się nie zrażać i próbować powoli.