Jak leczyć przepuklinę szyjną?

Jak to Wkoncu jest Mam przepukline szyjną C6 C7 i zniesienie lordozy szyjnej Bóle rąk i łopatki między lopatkami Jakby w odcinku piersiowym Rezonans magnetyczny odcinka piersiowego wykazał Lekko pogrobione więzadła żółte Jedni rehabilitanci dają ćwiczenia cofanie głowy i przeprost do tyłu A inny powiedział że nie powinno sie robić do tyłu przeprostu w przepukline A ćwiczyłem 2 lata cofnięcie z przeprostem nic nie pomogło

Konieczna pełna konsultacja lekarska z wynikami badan !
NEUROLOG, MRI do interpretacji klinicznej
Ważny ogólny stan zdrowia,, tryb życia, inne schorzenia Pacjenta, wyniki badań laboratoryjnych. Potem można rozważyć dalszą diagnostykę..
Pozdrawiam i zapraszam