Czy są jakieś ćwiczenia na przepuklinę szyjną?

Dzień dobry czy są jakieś ćwiczenia na przepukline szyjna c6c7 i zniesioną lordozę szyjną aby zmniejszyć bóle rąk? Przeszedłem już Discogel ,Blokada Kwas hialuronowy i wiele innych rehabilitacji i leków przeciwbólowych oraz Zastrzyki Skutek znikomy Mieszkam w okolicy Częstochowy Może jest jakiś dobry rehabilitant przepuklin z sukcesami to prosze o namiary

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena przez neurochirurga i ustalenie odpowiedniego postepowania