Jak leczyć przerost tkanki piersiowej po karmieniu piersią?

Witam, udzielił pan odpowiedzi na temat przerośnietej tkanki piersiowej pod pachami. Poprzedniczka miała problem z jedna pacha, ja mam obecnie 4 piersi ( w tym dwie pod pachami). Problem pogłębił sie po ciąży i okresie karmienia piersia. Czy mozna cos z tym zrobic, zawsze bylo to zawstydzające, ale teraz zaczyna mnie to coraz bardziej ograniczac.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa lub lekarza poradni chorób piersi. Wskazane jest badanie usg