Jak leczyć ropne krostki na nosie?

Ropne krostki na nosie i skrzydełkach nosa. Od ponad 2 lat mam problem z ropnymi krostami na grzbiecie i czubku osa i tzw. skrzydełkach. Stosowałem wiele specyfików przepisanych przez dermatologów (Rozex, Solantra, Miporux, pimafucort, Neomecinum TFZ w aerozolu, Coupeliac, tabletki Alertec) żadne z nich nie przyniosły widocznej poprawy. Ostatnio spędziłem 10 dni w szpitalu na dermatologii zaleceniem było smarowanie nosa maścią cynkową (Zinci oxydati) po powrocie do domu dolegliwości powróciły ze zdwojoną siłą. Skóra jest bardzo zaczerwieniona te dolegliwości pojawiają się okresowo, co 3 – 4 tygodnie. Lekarze z 4 poradni dermatologicznych na moje prośby o wykonanie wymazu mówią, że zbyteczne zrobiłem sobie wymaz z tego wyszedł gronkowiec złocisty, ale dla moich medyków to o niczym nie świadczy. Poza tym nie mam żadnych problemów z cerą. Czy jest ktoś, kto mógłby mi pomóc albo podpowiedzieć jak leczyć, czym i gdzie?????

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.