Jak leczyć ropne zmiany skórne?

Witam, od wielu lat zmagam się z problemami skóry głowy. Na podstawie badań laboratoryjnych stwierdzono MSSA oraz MSCNS. Głownym problemem są zmiany ropne na skórze głowy. Z rzeczy które brałem to m.in izotek, amoksiklav, nystatyna, więcej niestety nie pamiętam. Niestety po pewnym czasie problem cały czas wraca. Z racji tego że planuje odwiedzić już kolejnego lekarza, być może tutaj uzyskam jakieś rady.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl