Jak leczyć ropniejące krosty na twarzy w ciąży?

Ropniejące krosty na twarzy w ciąży. Byłam u trzech specjalistów, żaden mi nie pomógł, wiem że to hormony i jestem w stanie wytrzymać dla zdrowia mojego maluszka. Najgorsze jest to że one strasznie bolą i czuć jak rosną następne. Stosowałam krochmal, maści i żele dla dzieci bezskutecznie. Trwa to już dobry miesiąc i jest tylko gorzej. Dodam że badania mam wporządku, jest to 3 miesiąc. Dziękuję za każdą odpowiedzi

Byc może przyczyną jest wysyp trądziku, niestety nie bardzo jest możliwe leczenie. Można ewentualnie zastosować w miarę bezpieczne leczenie maścią z mupirocyną. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.