Jak leczyć sarkoidozę w remisji?

Witam mam sarko węzłów chłonnych w remisji, przewlekłe zapalenie j.grubego od pewnego czasu mam obrzęk mięśni potylicznych teraz doszedł język faldy po bokach oraz mrowienie i opuchniecie języka częściowy zanik mięśnia grzbietu rm głowy bez zmian potrzebuje kogoś kto pomoże mi w postawieniu diagnozy ucisk mięśni głowy jest okropny jedyne wyniki które nie są w normie to chlamydia pneumonie igg 87 Iga wątpliwe lekarz mówi że przebywa ggtp 173 norma 55 nie pije alkoholu mięśnie na głowie są wyraźnie obrzekniete wcześnie bradykardia i tacykardia nikt nie potrafi mi pomóc mam 6 lenia córka na utrzymaniu potrzebuje pomocy proszę o namiar lekarza który zajmie się moim przypadkiem

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza hematologa, być może wskazana będzie konsultacja lekarza reumatologa, a obecnie jakie leki są stosowane?