Jak leczyć sklerotyzację guzka większego kości ramiennej?

witam serdecznie mam sklerotyzacje guzka wiekszego kosci ramiennej dlugo trzeba czekac na wizyte u lekarza a bóle szczegolnie wnocy sie nasilaja jak mozna temu zapobiec i jak to sie leczy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ze względu na opisane nieprawidłowości powinna Pani udać się do specjalisty ortopedy. W zależności od miejsca Pani zamieszkania na wizytę może Pani czekać zarówno kilka dni jak i kilka miesięcy.