Jak leczyć stan zapalny nad mostem zębowym?

Trzy lata temu w prywatnym gabinecie założyłam porcelane na metalu-teraz nad mostem powstał stan zapalny i okazuje się że należy zdjąć most żeby wdrożyć leczenie.Pano stomatolog chce abym za nowy most zapłaciła.Czy nie ma na to gwarancji.Koszt jest duży.

Gwarancja ( nie musi być pisemna) jest z całą pewnością na wykonaną pracę protetyczną jaką zawiera się z lekarzem w danym gabinecie.Natomiast lekarz nie może zagwarantować,że Pacjent nie będzie miał dolegliwości po latach użytkowania danego uzupełnienia protetycznego,które nie zależą od niego.