Jak leczyć stwierdzoną przepuklinę?

Witam od 2 lat mam stwierdzona przepukline przez lekarzy, najpierw bylem w jednym szpitalu i doktor powiedzial ze jest to poczatek przepukliny, potem zeby sie upewnic pojechalem do innego szpitala i tam tez doktor powiedzial ze mam przepukline, prosilem zeby mi to zoperowac to w 2 przypadkach uslyszalem ze za wczesnie, ze trzeba czekac az sama wyjdzie na wierzch, z tego co mi wiadomo jest to zagrozenie nawet smiercia,,co mam zrobic zeby w koncu ktos sie tego podjal? Nadmienie ze jak zjem cos typu bigos to potem zwijam sie z bolu..

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza chirurga ogólnego i ew kwalifikacja do zabiegu