Jak leczyć suchość oczu przy nużeńcu?

Witam, pół roku temu zdiagnozowano u mnie nużenca ludzkiego w rzęsach. Ciągle mam suche oczy itd. Lekarz przepisał demoxoft płyn i lipozel, niestety używam tego już będzie pół roku i nie pomaga. Czy są na to jakieś inne leki?

Witam.Nuzeniec mieszka nie tylko w rzesach ale we wszystkich włosach na skórze. Trzeba go polubić. Leczenie miejscowe ograniczy populacje na pewien czas. Trzeba myśleć jak o roztoczach czyli prac pościel często mrozic itp.do oczu Hyabak lub HyalDrop Hylocomod. Pozdrawiam serdecznie