Jak leczyć suchość warg?

Witam. Byłam u kilka dermatologów i niestety nikt mi nie pomógł. Mój problem polega na tym, że moje dolne wargi ust są suche i co jakiś czas łuszczą się, a jak zjem coś gorącego robią się czerwone. Uczulenie tylko ma nikiel, który staram się ograniczyć do minimum z życia codziennego. Czytałam o zapaleniu wargi i terapii fotodynamicznej. Czy jest lekarz, który mi byłby w stanie pomóc w Polsce?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Bardzo często można nawilzyć usta za pomocą podania kwasu hialuronowego.
Z domowych sposobów polecam najpierw wykonać peeling cukrowy + zastosować dernilan.