Jak leczyć swędzenie penisa?

Proszę o poradę i jak mam leczyć mam swędzenie penisa na żołędziu czasami występuje biały nalot oraz występują zaczerwienia często myję penisy, nadmieniam że jestem cukrzykiem 2 stopnia jakimi metodami domowymi mogę się leczyć. Pozdrawiam

Witam, w cukrzycy istnieje duża skłonność do stanów zapalnych narządów płciowych. Objawy świadczyć mogą o zakażeniu grzybiczym, być możne opornym na stosowane przez Pana leki. Proponuje zwrócić się po poradę do dermatologa - urolodzy maja mniej okazji leczyć uporczywe grzybice. Pozdrawiam RH