Jak leczyć świerzb i wypadanie włosów?

Mnie niepokoi świerzbienie głowy i wypadają włosy. Pierwszy raz Świerzbienie głowy zaczęło się kiedy byłam ciężarna, korzystała długo szampon od loccitane dla tłustej skóry głowy, potem przeszła na szampon od vichy kojący i on mi pomógł ( to było rok wstecz). Trzy miesiące wstecz kupiła zwyczajny szampon w Rossmann i znów zaczęło się świerzbienie, teraz korzystam szampon dermedic kojący i on mi nie bardzo pomaga, lecz świerzbienie zostaje. Co może Pani poradzić od świerzbienie i od wypadania włos ?( włosy zaczęły wypadać miesiąc wstecz z 5 miesięcy po porodach)

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego i wykonać wstępne badania laboratoryjne z krwi oraz koniecznie udac się do lekarza dermatologa po badaniu będzie można zalecic dalsze postepowanie