Jak leczyć ten łokieć tenisisty?

Witam serdecznie. Od 02.2016 zmagam się z łokciem tenisisty. Stało się to podczas unoszelek sztangielki nad głową. Podczas prostowania ręki coś mnie zabolało i trwa to już jakiś czas. W listopadzie wstrzyknal mi depo medrol. W styczniu zaś jakiś steryd w czerwonym opakowaniu (nie pamiętam nazwy). Miesiąc potem md poly a jakiś czas potem md Matrix. Nie pomogło i jest coraz gorzej dostałem kolejną dawkę depo medrolu.I już nie wiem Ci robić.Czy taki lek jak cignon dałby mi szansę po tych sterydach?

Dzień dobry,

Warto skorzystać z zabiegów fizykalnych: głównie polecam falę akustyczną. Zamiast leków proszę wypróbować plastrowanie dynamiczne tzw. kinesiotaping.

Pozdrawiam serdecznie.