Jak leczyć ten problem oczu?

Dzień dobry, od kilku miesięcy mam problem z oczami. Najpierw stwierdzono u mnie zapalenie brzegów powiek. Następnie miałam wykonane czyszczenie brzegów powiek, po czym kilka tygodni później stwierdzono u mnie zapalenie blaszki twardówki. Czy może mieć to związek z poprzednim zabiegiem? Dodam, że aktualne leczenie kroplami do oczu nie pomaga, nie mam zaburzeń widzenia. Nie choruję również na choroby związane ze stawami.

Witam. Zapalenie nadtwardowki nie ma zwiazku z zapaleniem brzegow powiek,.ktore nawraca co 6 tygodni lub rzadziej,wazna jest dieta w tłuszcze wysokonienasycone,oraz pielegnacja brzegow powieki pozdrawiam serdecznie