Jak leczyć to osłabienie po zatorowości?

Dzień dobry, mam 30 lat w maju br przeszłam lekka zatorowość płucna, jestem w trakcie przyjmowania xarelto, dodatkowo z uwagi na zaburzenia rytmu serca i tachykardie przyjmuje biosotal. W trakcie leczenia stan mojego zdrowia systematycznie się pogarsza- mam większe duszności, bóle w klatce piersiowej i znaczne spadki saturacji (podczas najmniejszego wysiłku). Saturacja przy marszu spada mi do 70, w spoczynku wynosi powyżej 90. W trakcie 3 mc byłam już na 3 różnych oddziałach, nikt nie potrafi mnie zdiagnozować, dodatkowo chodzę prywatnie po różnych specjalistach. Przełom nastąpił na jedynym z ostatnich oddziałów, gdzie wykonano mi test wysilkowy na korytarzu, który lekarz przerwał po 3 min. z uwagi na znaczny spadek saturacji 85 i tachykardie 150/min po lekach...prosze pomoc i sugestie skąd może wynikać moje znaczne osłabienie i duże spadki saturacji? Morfologię i inne badania miałam prawidłowe, tylko w angio tk wyszedł ten lekki materiał zatorowy, ale lekarze twierdzą ze nie powinien on dawać az tak znacznych objawów, a na tym wstepnym etapie choroby to może być zarówno pochp, nadciśnienie płucne, inne poważne choroby układu oddechowego, które jeszcze nie dają specyficznych objawów. Ile mam czekać na diagnozę, z dni a na dzień jestem coraz słabsza, czy lekarze zdiagnozują mnie gdy już będzie za późno na pełny powrót do sprawności....

Koniecznie musi Pani pilnie skontaktować się kardiologami zajmującymi się zatorowością płucną. Obniżenia SaO2 do 85 czy 70 % są bardzo niepokojące, koniecznie trzeba to wyjaśnić. Mam wątpliwość czy była to "lekka" zatorowość. U 30 letniej osoby POCHP jest mało prawdopodobne, nadciśnienie płucne już tak (ale raczej jako pochodna zatorowości