Jak leczyć trądzik u 13-latki?

Dzień dobry, Moja 13 letnia córka od ponad roku ma problem z trądzikiem. Chodzimy do dermatolog średnio co kilka miesięcy, gdyż po żadnej maścić nie było efektów. Około miesiąc temu brała tabletki Tetralysal które pomogły, ale lekarz z nich zrezygnował gdyż za bardzo obciążały wątrobę. Maści potrafią być tak silne że skóra schodzi płatami pomimo używania jego 2 razy w tygodniu. Córka myje twarz 2 razy dziennie, używa kosmetyki do cery trądzikowej np Iwostin, undertwenty. Nie je słodyczy, ostrych przypraw, nie pije słodkich napoi. Już kończy nam się cierpliwość. Nic nie pomogło a tyle pieniędzy wydałyśmy. Córka nie ma jescze miesiączki Co może być powodem tych dolegliwości? Nikt z rodziny nie miał problemów z Cerą. Jak można jej pomóc? Widać że bardzo ją to przygnębia. Pozdrawiam

Dzień dobry, proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych bądź dermatologa . Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana , zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl