Jak leczyć uszkodzenie mięśnia?

Witam uszkodzilam sobie m.przywodziciela wielkiego i najprawdopodobniej m.kulszowy lub m.czworoboczny.(czekam na badanie usg celem potwierdzenia). Rtg nie wykazało zerwania mięśnia. Od ortopedy otrzymałam jedynie zalecenie oszczędzania kończyny. Jednak od urazu minęło już 3tyg., a noga dalej boli podczas podnoszenia i ruchów w bok, doszło natomiast mówienie i drętwienie od pachwiny do stopy. Czy jest to niepokojący objaw i warto udac się z nim do lekarza przed planowanym terminem? Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wizyta jak najbardziej jest konieczna . Przydałaby się także opinia lekarza neurologa