Jak leczyć wrodzony przerost nadnerczy?

Dzień dobry, Od około roku biorę Encorton w dawce 2,5 mg dziennie z powodu nieklasycznego wrodzonego przerostu nadnerczy. Zauważyłam znaczne pogorszenie nastroju, brak chęci do życia i problemy z pamięcią (głównie z szybkością myślenia, czasem potrzebuję więcej czasu np. na ułożenie zdania w głowie, przypomnieniem sobie imion, nazw). Czy moje problemy mogą być spowodowane Encortonem, czy to po prostu objawy depresji i powinnam udać się do lekarza?

Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Mocno zachęcam Panią do kontaktu z lekarzem, który po wstępnym rozpoznaniu, podejmie u Pani optymalne leczenie.

A z mojej strony sugeruję mocno kontakt i rozmowę z psychologiem.

Życzę Pani tylko satysfakcjonującej codzienności,
Irena Mielnik-Madej