Jak leczyć wrzodziejące jelito?

od dwóch lat cierpię na wrzodziejące jelito ale objawy z jakimi sie zmagam przystają do czytanego artykułu.Mam zalecone przyjmowanie tabletek Sulfosalazyna EN w ilości 6 na dobę ale nie pomaga mi to.Miałem wykonane badania Kolonoskopii i zdiagnozowano właśnie stan zapalny jelita z krwawymi wybroczynami zywej krwi.Nastepna wizyta w listopadzie ale ja codziennie mam potworny stres poniewać gromadzi mi sie bardzo dużo gazów które w sposób wręcz wybuchowy bez mojej woli wychodzą na zewnątrz.Jeśli nie ma w poblizu toalety,mam problem. Muszę zakładac jakieś podkładki ponieważ nie trzymam tego co ze mnie "wylatuje" a jest to zwykle jakiś szlam.Nie wiem czy jest jakiś lek na tę chorobę?
Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta wcześniej u lekarza gastroenterologa. po ponownym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.
a czy jest krwawienie?
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.