Co oznacza krwawienie z odbytu i częste potrzeby skorzystania z toalety?

witam,mam problem jestem zestresowana osoba z nadwaga,po kazdym jedzeniu musze skorzystac z toalety ,czasem bola mnie jelita ,ostatnio zaczelam krwawic,krew jest jasna odbyt nie boli ,czy to cos powaznego czy zjd ?

Proszę się udać do gastroenterologa, sugerowałaby wykonanie kolonoskopii oraz dokładnej diagnostyki, gdyż wyżej opisane objawy mogą świadczyć o toczącym się stanie zapalnym jelit.
Pozdrawiam
Dietetyk Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado (www.nutrado.pl)