Jak leczyć wypadanie włosów u 20-latki?

Dzień Dobry .Przerzedzają mi się włosy na tle androgenowym bo wszystkie wyniki z lekarzem rodzinnym co robiłem tsh, zelazo itp. w normie. Boję się stosować Nezyr bo mam dopiero 19 lat. Boję się, że mogło by to zaburzyć mój okres dojrzewania i mogłyby być tego konsekwencje w przyszłości. Czy mogę zastąpić sobie to suplementami (na DHT) : Saw Palmetto 1000mg dziennie Green Tea extract 500mg Beta Sitosterol Mam nadzieję że moja motywacja jest zrozumiała :) .Czekam na pomoc pozdrawiam Pa ństwa serdecznie.

Lek. Michał Lenard

Może Pan stosować te preparaty, natomiast nie da się ocenić jak skuteczna będzie terapia w Pana przypadku. Pozdrawiam!