Jak leczyć wysypkę na twarzy przy zmianach podobne do trądzika?

1. Jak leczyć wysypkę na twarzy /zmiany podobne do trądzika/ u osoby dorosłej? 2. Jakie badania należy wykonać, aby dokładnie określić charakter w/w zmian?

Proszę udać sie do dermatologa, po obejrzeniu rodzaju zmian lekarz zleci odpowiednie badania oraz dobierze odpowiednie leki.Niestety nie ma możliwości bez bezpośredniej konsultacji udzielić informacji, przepisać leków, ani wdrożyć odpowiedneigo leczenia.