Jak leczyć zaburzenia wzwodu u 49-latka?

Mam 49 lat. Mój problem to brak wzwodu. Lekarz przepisuje mi tabletki. Nawet po zażyciu tabletki nie zawsze staje a jak się uda to przy wprowadzeniu penisa do pochwy zaraz opada. Czy można z tym coś zrobić?
MĘŻCZYZNA, 49 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Leczenie zaburzeń erekcji różni się w zależności od jego przyczyn. Podał pan zbyt mało informacji i powody występowania zaburzeń erekcji u pana nie są dla mnie jasne. Nie wspomniał pan też jaki lek i w jakiej dawce pan przyjmuje.
Proponuję podzielenie się swoimi wątpliwościami z lekarzem urologiem lub seksuologiem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy