Kłopoty ze wzwodem u 28-latka

Mam problem z utrzymaniem wzwodu. W jednym momencie jest wzwód 100% a zaraz mój penis staje się nagle miękki jak wata cukrowa :) Proszę o poradę, ponieważ nie wiem czy nie powinienem udać się do lekarza.. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Nie opisuje Pan, jak często to się zdarza, w jakich okolicznościach, czy utrudnia lub uniemożliwia odbywanie stosunków. Mężczyzna nie zawsze musi być w pełni gotowy do odbycia stosunku. Niekiedy znaczenie ma np. stres, przemęczenie, przetrenowanie, seks w nieatrakcyjnych dla Pana warunkach lub nieodpowiednim momencie itp. Nie musi być Pan również gotowy do kolejnej erekcji, natychmiast po poprzednim wytrysku. Zawsze zaburzenia erekcji warto jednak omówić z lekarzem seksuologiem.

Pozdrawiam!