Zaburzenia wzwodu podczas stosunku

Witam!od jakiegoś czasu mam problem z uprawianiem sexu z partnerka ponieważ w trakcie stosunku penis nie utrzymuje kondycji ale nie opada całkiem jest na wpół twardy posiadam lekka nadwagę siedzącą prace jestem kierowca wcześniej nie miałem żadnych problemów,czy może mieć znaczenie to ze za ściana odbywają się orgie przez sąsiada które mogą mieć coś do tego

Dzień dobry!

Hałasy (?) za ścianą są mało prawdopodobną przyczyną powtarzających się zaburzeń erekcji. U mężczyzn po 40 roku życia zazwyczaj przyczyną problemów ze wzwodem są zmiany hormonalne. Poziom testosteronu zaczyna spadać jeszcze przed 30 rokiem życia, ale dopiero po kilkunastu latach mężczyzna odczuwa tego konsekwencje. Nadwaga również pogłębia ten problem, ponieważ tłuszcz brzuszny w szczególny sposób osłabia działanie testosteronu. Jednocześnie nadwaga, zła dieta, siedzący tryb życia i brak aktywności fizycznej prowadzą do zwężania się naczyń - zarówno tych prowadzących do serca, jak i odpowiedzialnych za doprowadzanie krwi do penisa. Zaburzenia erekcji mogą być też objawem cukrzycy. Proszę nie bagatelizować problemu i zgłosić się do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!

Zaburzenia wzwodu, jesli nie są incydentalne, świadczą o zakłóceniu regulacji organizmu. Jest sporo możliwych przyczyn, sprawa wymaga diagnostyki.
Wskazana wizyta u lekarza seksuologa. Pozdrawiam, JW