Zaburzenia siły wzwodu podczas stosunku

Witam! Mam pytanie odnośnie mojego partnera. Prowadzimy udane życie seksualne ale jest coś co mnie niepokoi. Chodzi o jego erekcję. Podczas gry wstępnej penis osiąga wzwód po czym wiotczeje po czym osiąga wzwód i tak w kółko. Stosunek partner odbywa normalnie, choć trudno mi powiedzieć jak to wygląda podczas samego stosunku bo nie wyczuwam tego. Do tej pory miałam mężczyzn u których osiągnięta erekcja utrzymywała się nieprzerwanie. Czy to normalne czy już powód do zaniepokojenia?

Dzień dobry!

Sporadyczne lub od niedawna osłabienie erekcji może być związane z chwilowymi problemami, stresem, przemęczeniem, przepracowaniem itp lub np. zbyt często/ zbyt rzadko/ w niewłaściwych dla partnera porach dnia, podejmowanymi stosunkami. Może być to jednak również początek zaburzeń erekcji, które z czasem staną się poważniejsze, wyraźniej zauważalne.

Pozdrawiam!