Jak leczyć złamanie awulsyjne podstawy V kości śródstopia?

Witam Ponad rok temu grając w piłkę źle stanąłem. Rtg wykazało złamanie awulsyjne podstawy V kości śródstopia. Po kilku miesiącach doszedłem do siebie i zapomniałem o sprawie. W kwietniu 2017 stopa zaczęła pobolewać, z dnia na dzień robiło się coraz gorzej. Nie było żadnej kontuzji ani urazu. Lekarze stawiali różne diagnozy - zwapnienia, złamanie zmęczeniowe, złamanie jonesa... Załączam badania pod tym linkiem we.tl/gp4pZYHyvr Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w zdiagnozowaniu problemu.

Trudno coś podpowiedzieć jednoznacznie, niestety nie mam możliwości oceny podesłanego zdjecia RTG, z punktu widzenia fizjoterapeutycznego wydaje mi się że ból w momencie złamania mógł wytworzyć u Pana niefizjologiczny oszczedzajacy wzorzec chodu ktory w konsekwencji dlugosci trwania wytworzyl przeciazenia ktore obecnie objawiaja sie bolem. Jednak bez badania trudno jednoznacznie cos podpowiedziec. Dlatego kolejne badania obrazowe nie wnosza noc dla Pana diagnozy.
Pozdrawiam

Starzyk Damian
www.rebalance.pl