Jak leczyć zmiany w oku?

Witam wszystkich znających się na magii zwanej medycyną bądź tych, których dotknął problem jaki mam teraz. Miałem delikatny wypadek na zawodach na których byłem. Otóż wyciągając strzałki z maty luczniczej jedna z nich dałem Sb w oko prawe, na tyle mocno, że śmiem twierdzić że gdyby nie okulary to ona bym nie miał. Ale dzięki nim obeszło się bez szwanku. Od razu znacznie gorzej widziałem ale wiadomo zaraz po urazie cudów się nie spodziewałem. Po upływie tygodnia nic się nie zmieniło. Dostałem skierowanie do okulisty w trybie pilnym i wczoraj tj. 11 maja u niego było, zakropil mi oko prawe i przebadal: ciśnienie zmiany w oku, jakieś przestrzeliny że niby między siatkówką a rogówką, sam nie wiem co jeszcze. Problem w tym, że kiedy mnie badał sam czułem że z okiem jest w porządku. Mam n nim wadę -0.75. Problem się pojawia kiedy pracuje, poruszam się, jestem aktywny lub wieczorem a jak się wysiedziałem tam w kolejce 4h to wszystko bylo dobrze. Co to może być że mam takie wahania widzenia? Chwilami chociaż posiadam wadę widzę tak dobrze bez okularów, że z bliska i daleka lepiej niż wcześniej, ale często jest tak, że po prostu nie widzę praktycznie nic ani z bliska ani z daleka. Dodam tylko, że kiedy jest źle to nie widzę dobrze ani z bliska ani z daleka, mam zamazany obraz i zaczyna pobolewać głowa. Proszę o pomoc/radę, bo nie chciałbym, żeby to tak zostało...

Witam.uraz oka goi się od 7 dni do nawet 180 dni.nie oczekujemy poprawy wcześniej. Jeżeli oko było stluczone ub uderzone to są mikrouszkodzenia .wymagające leczenia np Yelloxem. Pozdrawiam serdecznie