Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak leczyć znacznie obniżone neutrocyty?

Witam. Robiłam badania : morfologia, mocz, próby wątrobowe, OB. Wszystko w normie, ale od pół roku utrzymują się znacznie obniżone neutrocyty. (Przebyłam w tym czasie 5-6 chorób i kuracji antybiotykowych - nawracające zapalenie zatok) Do jakiego lekarza powinnam się z tym zgłosić (internista czy hematolog?) i czy przy pozostałych dobrych wynikach jest się o co martwić?
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Badania krwi - glukoza

Badanie glukozy we krwi jest bardzo ważne. Glukoza jest węglowodanem należącym do cukrów prostych i podstawowym związkiem energetycznym w naszym organizmie. Jej niedobór i nadmiar są szkodliwe dla naszego zdrowia. Sprawdź czy twoje wyniki są prawidłowe.

Proszę zgłosić się do internisty. Leczenie kilkakrotne antybiotykami zapalenia zatok jest bez sensu. Trzeba pomyśleć o zmianie sposobu leczenia. Przewlekły stan zapalny, częste kuracje antybiotykami mogą mieć wpływ na ilość leukocytów. Trudno powiedzieć jednak dlaczego tak się dzieje u pani. Nie pisze pani dokładnej ilości krwinek białych.

0

Zdarza się że takie zaburzenia są wynikiem stosowania antybiotyków a szczególnie makrolidow natomiast konieczna jest konsultacja u hematologa

Laryngolog udzielający konsultacji dla dzieci i dorosłych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy