Jak mam interpretować wynik ogólnego badania moczu oraz kreatyniny w osoczu?

Witam. Mam 22 lata, bardzo proszę o interpretację wyników ogólnego badania moczu oraz kreatyniny w osoczu, gdyż zlecił mi je lekarz rodzinny z powodu bardzo szybkiego męczenia się (np. schodzenie po schodach) Przez długo czas nie wystarczało mi 10h snu, lecz ostatnio mam problem z zaśnięciem. Dochodzą również problemy z pamięcią Kreatynina w osoczu 1.2 (GFR 59) Mocz: żółty, zasadowy, ciężar 1010, białko, cukier, ciała ketonowe, krew i cała reszta ujemna bądź w normie. Około 2 lata temu dostałam bardzo ostrego zapalenie pęcherza (skrzepy krwi) leukocyty 100, białko 25 oraz erytrocyty 25. Skończyło się na długotrwałym leczeniu antybiotykiem. Lecz od tamtego czasu co jakiś czas podczas oddawania moczu rwie mnie jakby do pachwin. Lekarz zlecił badania i martwi mnie poziom kreatyniny. Nie uprawiam sportu, piję nie więcej niż 1L wody dziennie. Nie oddaję często moczu oraz nie robię tego w nocy. Powinnam się martwić wynikami? Serdecznie dziękuję za odpowiedź Kobieta 22 lata

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Generalnie Pani wyniki nie odbiegają od normy, jedynie GFR jest obniżone, co wymaga dalszej diagnostyki.