Czy wynik poziomu kreatyniny jest niepokojący?
Witam, Mam poziom kreatyniny (jaffe 35) w osoczu krwi : 1.0/mg/ dl, a GFR 72.40 . Badania robiłam z powodu nadchodzącego badania rezonansu magnetycznego. Mam 25 lat, czy wynik ten jest niepokojący? Z góry dziękuje za odpowiedź.

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Wynik poziomu kreatyniny jest prawidłowy. eGFR należy rozpatrywać z innymi wynikami. Najlepiej skonsultować się z lekarzem rodzinnym lub radiologiem przed planowanym badaniem MRI lub zadzwonić do Pracowni i skonsultować telefonicznie wynik.
Pozdrawiam.