Jak mam leczyć te kołatania serca?

Witam. Dnia 23 marca br. trafiłam na SOR z kołatającym sercem - 140 uderzeń. Myślałam, że przejdzie jak dotychczas i nie przeszło, więc udałam się do szpitala. Zbadali mnie, zrobili EKG i pobrali krew, wszystko w normie. Już w zeszłym miesiącu robiłam morfologie, mocz kał i tsh, wszystko dobrze. Cholesterol całkowity tylko podwyższony 204, a reszta ok. Od grudnia mam problem z żołądkiem. Jakieś przelewanie w ogóle po jedzeniu, mdłości, bóle i zawroty głowy jakbym dryfowała na wodzie. Pod koniec grudnia zasłabłam i waliło mi serce i od tej pory mam problemy również z sercem. Nawet w nocy mnie budziło i waliło przez chwilę i było to tylko 115 uderzeń. Waliło mi tak, że je słyszałam i aż cała rodziłam przez to. Lekarz na SORze jak byłam 23.03 zapisał mi lek Concor Cor i jest ok. Na razie nic się nie dzieje. Zlecił mi pójście do kardiologa. Czy moge mieć coś z sercem czy to walenie serca może być od żołądka? Planuje zrobić jeszcze USG. Czy powinnam zrobić jakieś jeszcze badania? Biore leki na żołądek, mam brać przez miesiąc ale nie czuje poprawy. Co robić?

Witam! Przy prawidłowych wynikach badań laboratoryjnych, zmienności charakteru dolegliwości i lokalizacji,słabej reakcji na typowe leczenie, należy także brać pod uwagę podłoże emocjonalne stwierdzanych zaburzeń i rozważyć możliwość leczenia nerwicy specjalistycznych gabinetach: w ramach NFZ w poradni Zdrowia Psychicznego, prywatnie w gabinetach psychiatrycznych lub psychoterapeutycznych. Powodzenia W. Łuczkowski.