Ucisk w obrębie głowy, kołatanie serca a możliwe dolegliwości
zaczęło się od kołatania serca, usiski w głowie z lewej strony , osłabienie ogólne cały czas uczucie serca mocne walenie, pierwsze do kardiologa wszystko ok w miare przepisał i do dzis dnia biore beta bloker z bolem głowy do laryngologa torbiele w z. szczekowej operacja nie przeszło. neurolog skierował na rezonans w wiencach promienistych po lewej stronie drobne ognisko naczyniopochodne, lekarz mowi ze to nie powinno boleć tak, a boli,przy naglym wstawaniu mocne uderzenia sercawgłowieodczuwalne

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Należy rozszerzyć diagnostykę o badanie USG tętnic szyjnych w celu wykluczenia zaburzęń ukrwienia mózgu jako przyczyny bólów głowy oraz badanie holtera rytmu w celu ustalenia przyczyn silnego bicia serca. Poza tym sugeruję dalszy kontakt z internistą i neurologiem.