Ucisk w obrębie głowy, kołatanie serca a możliwe dolegliwości

zaczęło się od kołatania serca, usiski w głowie z lewej strony , osłabienie ogólne cały czas uczucie serca mocne walenie, pierwsze do kardiologa wszystko ok w miare przepisał i do dzis dnia biore beta bloker z bolem głowy do laryngologa torbiele w z. szczekowej operacja nie przeszło. neurolog skierował na rezonans w wiencach promienistych po lewej stronie drobne ognisko naczyniopochodne, lekarz mowi ze to nie powinno boleć tak, a boli,przy naglym wstawaniu mocne uderzenia sercawgłowieodczuwalne
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Zatrucie grzybami - powikłania

Powikłania występujące po zatruciu grzybami i skuteczność działania podanych leków uzależnione są od czasu, w jakim pacjent zgłosi się do lekarza. Informacji na temat możliwych powikłań występujących po zatruciu grzybami, udziela toksykolog, dr Piotr Burda.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Należy rozszerzyć diagnostykę o badanie USG tętnic szyjnych w celu wykluczenia zaburzęń ukrwienia mózgu jako przyczyny bólów głowy oraz badanie holtera rytmu w celu ustalenia przyczyn silnego bicia serca. Poza tym sugeruję dalszy kontakt z internistą i neurologiem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy