Jak mam rozumieć taki wynik TK?
Mogę prosić o interpretację TK: Jedna z komórek sitowia tylnego po stronie prawej wypełniona całkowicie przez dużego stopnia pogrubienie śluzówki ew zmianę polipowatą (śr. gęstość radiologiczna 35 j.H)

KOBIETA, 25 LAT 11 miesięcy temu
Dzień dobry. Nagranie badania powinna Pani pokazać laryngologowi, który na podstawie obrazu i badania oceni, czy zmiana odpowiada polipowi czy naciekowi zapalnemu, a następnie zaproponuje odpowiednie leczenie.