Jak mam sprawdzić, czy rzeczywiście jestem w ciąży, skoro wyniki są różne?

Witam!
Po miesiączce 3 dni pojawiło się u mnie krwawienie. Ponieważ z mężem staramy się o dzidziusia, poleciałam szybko do apteki zrobić test ciążowy. Pozytywny. Powtarzałam go jeszcze trzy raz i za każdym razem pozytywny.
Poszłam do jednego ginekologa, który stwierdził wczesną ciążę, dwa tygodnie później do innego, który również stwierdził ciążę. Tego samego dnia, co drugi raz byłam u ginekologa, zrobiłam beta HCG i wyszedł ujemny. A ja zgłupiałam.
Dodam, że powiększone i wrażliwe piersi oraz podwyższona temperatura utrzymują się do tej pory. Z góry dziękuję za odpowiedź, bardzo mi na niej zależy.

ponad rok temu

Witam serdecznie,
Z całego opisu nasuwa mi się jedno podejrzenie - badanie zostało źle wykonane, albo zostało podmienione. Niestety takie pomyłki czasami zdarzają się w laboratoriach.
Pozytywne cztery testy ciążowe i opinia dwóch lekarzy (domyślam się, że opinia została postawiona po wykonanym badaniu USG głowicą dopochwową) są dla mnie wystarczającym dowodem na to, że jest Pani w ciąży.
Sugerowałabym powtórzenie badania hormonu beta HCG.
Pozdrawiam