Jak mam zinterpretować swój opis tk głowy?

Witam. Jestem 33 letnią kobietą. Odebrałam wynik TK głowy i prosiłabym o małą interpretację. W treści opisu widnieje: "W obrębie płatów czołowych, w istocie białej przykomorowej nie wykluczę obecności pojedynczych, bardzo drobnych zmian hipodensyjnych (ok.2mm) o charakterze naczyniopochodnym. Drobne zwapnienia w splotach naczyniowych oraz szyszynce" Jeśli to nic nadzwyczajnego, to darowałabym sobie kontrolę u neurologa.

Opis TK do interpretacji klinicznej ! drobne zmiany, zmiany zapalne w zatokach przynosowych..
Ważny pełny wywiad, kontekst badania, czas od urazu, stan obecny pacjenta...Inne badania, obciążenia chorobowe, wyniki labor; OPIS TK do interpretacji klinicznej. Ważny PACJENT: objawy, dolegliwości, stan zdrowia, stan neurologiczny
Zapraszam na pełną konsultację Pozdrawiam i zapraszam