Jak mogę naprawić relacje ze swoją byłą dziewczyną?

Dzień Dobry . Zacznę od początku.... Byłem z dziewczyną rok w związku , podczas którego tak jak każda para miewaliśmy dobre i złe chwile . Byliśmy ze sobą bardzo szczęśliwi . Jednak zdarzyło się ok 4 razy że nie mogłem się spotkać ze swoją dziewczyną , ponieważ spotykaliśmy się w sobotę bo ja studiowałem a ona wtedy uczyła się . Moja dziewczyna złościła się o to że nie mogę się z nią spotkać , uważała że wolę się uczyć niż żeby się z nią spotykać ( ja wtedy też miałem sesję ) . Natomiast w kwietniu mieliśmy sprzeczkę , uważałem że to kryzys w naszym związku ale teraz patrząc na to wydarzenie nie wiem czy to był kryzys czy zwykła kłótnia .... Chodziło natomiast o to że utrzymywałem kontakt z dziewczyną która na początku mojego związku chciała go rozbić , chciałem zakończyć z nią znajomość . I o to była zła moja dziewczyna ... wtedy też moja dziewczyna chciała zerwać ale .... zdołaliśmy to przetrwać Natomiast 11 czerwca rozstaliśmy się z dziewczyną , ponieważ ona powiedziała że już mnie nie kocha ... a teraz utrzymujemy ze sobą kontakt , a ona uważa że to tylko taka przerwa między nami , na zresetowanie się , przemyślenie wszystkiego staram się zrobić wszystko co mogę , żeby pokazać jej że mi na niej zależy i że bardzo ją kocham . Jeżeli miałbym zadać sobie pytanie czego tak naprawdę oczekuje od niej ..... to , tak naprawdę potrzebuje jej , potrzebuje jej miłości , wsparcia itd. szukam odpowiedzi na te dwa , dla mnie ważne pytania : 1)Chciałbym wiedzieć czy wg Pani/Pana jest szansa na to że będziemy jeszcze razem ? proszę o odpowiedź na postawie Pani/Pana doświadczenia zawodowego 2)I co powinienem zrobić żeby między nami już było dobrze i żeby układało się między nami teraz jak i w momencie kiedy zdecydujemy się do siebie wrócić ? Proszę o konkretną podpowiedź , wskazówkę ,radę i bardzo wyczerpującej odpowiedzi , bo na takiej właśnie mi najbardziej zależy

Witam,
zalecana jest szczera rozmowa z dziewczyną, uwzględniając emocje, uczucia, będziecie Państwo mogli podjąć stosowną decyzję.
Niestety na udany związek nie ma recepty, jest pasmo kompromisów wobec siebie, szacunku, zrozumienia i chęci bycia razem.
Pozdrawiam serdecznie