Jak mogę pozbyć się worków i cieni pod oczami?

Witam! Mam osiemnascie lat, jestem mezczyzna i mam worki oraz cienie pod oczami. Jeszcze niedawno siedzialem kilka godzin dziennie na komputerze, lecz ostatnio nie siedze juz tak duzo, odzywiam sie dosc srednio (duzo slodyczy nieregularne posilki, jedzenie przed snem), wstaje wczesnie rano okolo 6 (szkola) i biore zawsze goraca kapiel przed szkola. Jako dziecko mialem alergie na rozne produkty spozywcze. Jak moge sie pozbyc workow i cieni pod oczami?

Witam,
sugeruję Panu w pierwszej kolejnosci zmienic tryb zycia: odstawic słodycze ,wysypiac się, ograniczyc czas przy monitorze komputera.
Jeżeli po miesiącu -dwóch ,nie bedzie satysfakcjonującej poprawy ,
mozna wykonac zabieg mezoterapii-/lekarz medycyny estetycznej/.