Jak można łączyć Acodin?

Dzien Dobry, czy mogę wziąć Heviran biorąc Xiorimax i Acodin? Czy zasadnym jest dalej przyjmować Acodin jezeli ( i mowilam to lekarzowi:/) kaszel jest z wydzielina gesta biala albo bialo- zolta zaczyna sie okolo 19 i nie daje spac do 5-6 nad ranem, kaszle tak glosno, ze nie tylko ja nie moge spac i kaszle bez przerwy wykrztuszajac ta wydzieline. To juz kolejna nieprzespana noc z rzedu, najlepiej jest gdy stoje, gdy siedze albo leze kaszel sie nasila w tych godzinach. Nad ranem ustaje i moge zasnac. Po Acodinie nie widze zadnej poprawy. Co moge zrobic zeby w koncu noralnie przespac noc?

Witam
Acodin jest lekiem na kaszel suchy. Opisana przez Panią wydzielina wskazuje na kaszel mokry. W takim przypadku najlepiej sprawdzają się syropy, które ułatwiają odkrztuszanie wydzieliny jak np: Flegamina, Mucosolvan
Pozdrawiam