Jaki syrop powinnam zastosować, aby pozbyć się kaszlu i zalegającej wydzieliny z płuc?

Witam! Już trzeci dzień mam mokry kaszel. Okropnie kaszle i bardzo mnie to męczy. Nie mogę poradzić sobie z odkrztuszaniem wydzieliny. Od kaszlu zaczęła mnie boleć klatka piersiowa. Czuję, że w płucach siedzi dużo flegmy, ale nie mogę się wykaszleć. Jaki syrop powinnam zastosować aby pozbyć się tego kaszlu i zalegającej wydzieliny z płuc?

Aleksander Ropielewski

Np. tussipec lub mucosolvan. Warto jednak skontaktować się z lekarzem ponieważ możliwe, ze konieczne jest włączenie leczenia antybiotykami.