Jak można wykryć, że ktoś jest pod wpływem mefedronu?

Witam. Jak można wykryć, że ktoś jest pod wpływem takiego środka jak MEFEDRON? Jest na to jakiś sposób?

Choć, niestety, środki psychaktywne wpływaja niekorzystnie na seksualność.
Skład środka w organizmie ustala się analitycznie, nie jest to problemem dla laboratorium toksykologicznego.
Po zachowaniu można przypuszczać, że ktoś jest pod wpływem psychostymulantu, nie można ustalić behawioralnie, czy jest to amfetamina, metamfetamina, kokaina, czy mefedron.
Psychostymulanty mogą utrudniać erekcję, gdyż do erekcji potrzebny jet bardziej układ parasympatyczny, a "psychostimulantia" pobudzaja układ przeciwstawny, adrenergiczny, czyli sympatyczny (współczulny).
Działanie stymulantów na sferę seksualną zależy od momentu podania, różni się też znacznie osobniczo.
Generalnie, działanie jest destrukcyjne.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.com