Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 4 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak można wzmocnić naczynia krwionośne?

Witam chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób można wzmocnić naczynka krwionośne oraz krzepliwosc krwi.Zauważyłam że jakiekolwiek zadrapanie długo się goi,często pojawiają się przebarwienia na twrayz i zostają szczególnie po trądziku ogółem badanie krwi wyszło w porządku
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Badania w RZS

W przypadku podejrzenia reumatoidalnego zapalenia stawów należy poddać się szczegółowej diagnostyce. Profil reumatyczny to badania, które pozwalają zdiagnozować choroby reumatyczne. Na wszelkie pytanie odnoszące się do badań odpowiada dr n. med. Maria Rell-Bakalarska.

Najlepiej będzie jak uda się Pani na konsultację do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej na konsultację. Podczas wizyty lekarz obejrzy stan skóry, zbada ją i dobierze najkorzystniejsza dla skóry terapię leczniczą.

Od wewnątrz naczynka można wzmacniać poprzez zażywanie rutyny 4 tabletki 2x dziennie przez okres 3 miesięcy. Jeśli jest problem z naczyniami na twarzy można je pozamykać lub wyciszyć rumień na twarzy za pomocą laserów.

Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy