Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 6 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak najskuteczniej leczyć przedwczesny wytrysk?

Witam Mam 19 lat Choruje na przedwczesny wytrysk poszedłem do seksuologa dla mi tabletki które działały ale zawsze zmagałem sie z innym towarzyszącym przy tym problemie . Gdy masturbacja trwała kilka sekund zawsze nic z tego nie czułem żadnej przyjemności i teraz mimo ze sie wydłużyło i to duuzoo ja teraz także nic nie czuje z tego tylko dochodzi do wytrysku czy to także sie leczy proszę o odpowiedz !
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Uważam, że warto byłoby spojrzeć na całokształt sfery intymnej i w niej aktywności.
Proponuję rozważyć wizytę u doświadczonego seksuologa-psychologa.
W Gdyni przyjmuje Pani Justyna Piątkowska, której odpowiedzi są także na tym Portalu.
Pozdrawiam. JW, Poznań. seksuologia.com 9/17

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy