Jak należy leczyć złamanie kości udowej u starszej osoby?

Mama ma 88 lat. 15 stycznia złamałam główkę kości udowej. Karetka jednak nie zabrała mamy do szpitala. Po kilku dniach cierpień w bólach karetka zabrała mamę do szpitala w Głogowie. Niestety zastosowano wyłącznie leczenie zachowawcze i sądzę że w gorszym stanie karetka przywiozła mamę z powrotem do domu. Po 5 dniach hospitalizacji ordynatod nakazał przywiezienie kapci, aby mama zaczęła chodzić. Od 21stycznia do 27 stycznia (dzień odwiedzenia do domu) mama była hospitalizowana. W gorszym stanie powróciła do domu. Żaden prywatny fizjoterapeuta nie chciał podjąć się rehabilitacji6, ponieważ wypis wykonano dopiero 5 lutego. Mama cierpiąca i zbolała powinna zostać poddana specjalistycznej rehabilitacji szczególnie ponownej nauki chodzenia. Jak można dostać się na rehabilitację usprawniają schorowaną i leżącą w łóżku mamę. Bardzo proszę o pomoc i informacje. Zależy mi na ratowaniu zdrowia mojej mamy.

chodzi zapewne o zlamanie szyjki kości udowej, zwykle leczy się operacyjnie i wtedy rehabilitacja pomoże q nauce chodzenia. jeśli nie było operacji mama w tym wieku nie da rady chodzić