Jakie powinno być leczenie złamania kości udowej?

Witam. We wtorek moja mama upadła na lewa stronę i już nie dała rady sama wstać. Pojechała do szpitala gdzie zrobili jej przeswietlenie i wyszło że ma złamaną szyjke kości udowej.lekarz powiedział że w czwartek będzie miała wstawianą endoproteze. W środę po obchodzone okazało się że operacji nie będzie bo złamanie nie jest z przemieszczeniem. Zaczęto pomału rehabilitację i kazano chodzić z balkonikiem. Mama dzisiaj tj. W piątek została wypisana. W domu ból i płacz. Moje pyt.czy tak ma być?

Jeśli jest tzw złamanie zaklinowane, czyli bez przemieszczenia, to też lepsze wyniki daje leczenie operacyjne. Inna sprawa, że u osób starszych często występują choroby, które utrudniają kwalifikację do operacji.