Operacyjne zespolenie odłamów kości po złamaniu szyjki kości udowej

Moja mama (90 lat) jest po operacyjnym zespoleniu odlamow kości po złamaniu szyjki kości udowej. Dwukrotnie miała już podaną krew, bo nagle ma złe parametry. Jutro po 7-miu dniach od operacji zostaje wypisana ze szpitala bez skierowania na rehabilitację. Co w takim wypadku mam zrobić? jak ją rehabilitować aby nie cierpiala i żeby znow się sama poruszała jak przed upadkiem? Czy ten wypis ze szpitala nie jest za wczesny?

Każdy lekarz podejmuje odpowiedzialną decyzję n/t stanu zdrowia i leczenia pacjenta. Skoro uznał, że Mama nadaje się do domu, to widocznie tak jest. Zapewne dostanie wskazówki dotyczące rehabilitacji w domu i chodzenia np o balkoniku.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.marek Rodzeń
specjalista chirurg